מאלף כלבים מומלץ שלום שוקרון

היי חברים,

נעים מאוד וברוכים הבאים לאתר שלי!

אני שלום שוקרון מאלף כלבים ופותר בעיות התנהגות אצל כלבים.

מאז ומתמיד אהבתי כלבים, חיה כל כך מרתק ומגוונת ( גדלים, צבעים, סוגים שונים ) וזו הסיבה העיקרית שבחרתי לעבוד בתחום הכלבנות. עבורי אין דבר יותר מספק מלעזור למשפחה ולראות כמה הם מאושרים מהכלב שלהם.

כיום, בעידן המדיה החברתית אנו חשופים למגוון רחב של מאלפים, שיטות אילוף, תכניות טלויזיה וערוצי יוטיוב בהם ניתן להתרשם מכמות מרשימה של מאלפים ושיטות מיוחדות לפתרון בעיות/ חינוך בעלי חיים מה שתורם רבות להעשרתנו וליכולתנו להתמודד טוב יותר עם בעיות שעולות במהלך גידול כלבים כדי שגם אנחנו וגם החברים הכי טובים שלנו נהנה זה במחיצת זה ועל כן אני מברך!

לעומת זאת, לעתים ישנם תכנים אשר יכולים מאוד לבלבל וליצור רושם מוטעה לגבי התהליך שנעשה עם הכלב ואולי לא הועבר בצורה המיטבית דרך עדשת המצלמה, מה שיכול לגרום (וגורם מניסיון) לתסכול גדול מצד מגדלי הכלבים שמנסים פעמים רבות ליישם טכניקות ושיטות שראו באינטרנט וניסו לבצע על כלביהם בבית ללא הצלחה.

בעיניי כל אינטראקציה עם בעלי כלבים וכלבים יכולה להוביל לשיטה/ טכניקת אילוף שונה בהתאם למה שאני רואה שיוכל להיטיב עם הכלב, בעלי הכלב ויחזיק מעמד בהתאם לאורחות החיים הספציפיים של אותו כלב ובעלים.

למעשה, רק היכולת הזו בלבד הינה טכניקה שנרכשת לאחר זמן רב והיא זו שמסייעת לי לאלף ולהתאים את שיטות האילוף שאולי נחשפתם אליהם לפני כן אבל לא יכולתם ליישם בגלל היעדר הניסיון בהתאמת דרכי האילוף ביחס לכמות משתנים רחבה מאוד.

כמובן שכמו כל תהליך חינוכי הדרך היא המרכיב העיקרי והמנצח וכפי שאתם יודעים, ( ולא משנה אם עובדים עם ילד/עובד/כלב ) כדי לרתום מישהו לצורך חינוכי/ לימודי רצוי שהדרך תהיה חווייתית, מהנה, מתגמלת ועל כך מאוד חשוב לי לשים דגש שהאילוף יתנהל בצורה כיפית ומהנה גם לבעלים וגם לכלב.

ישנן נקודות פתיחה שונות לכל תהליך אילוף אך לרוב ישנם מספר מונחי יסוד עליהם אני מתבסס ומקפיד לעבוד בתור כאלה שזיהיתי כבעלי השפעה רבה על היכולת שלנו לפתח מערכת יחסים תקינה עם הכלב שלנו תוך הבנה בסיסית מצידו לגבי הדרישות שלנו ממנו בתור כלב במגוון סיטואציות בהן כולנו נתקלים.

מונחי היסוד מתחלקים לחמש פקודות עיקריות שהם:

 1. שב
 2. ארצה
 3. רגלי
 4. אליי
 5. למקום.

משמעת היא המפתח להמון בעיות שלנו עם חברינו על ארבע.

מבחינת לימודים והסמכות פורמליות, אני בוגר קורס "אילוף כלבים" ו"פותר בעיות התנהגות אצל כלבים" במכון וינגייט. בנוסף לכך, אני גם בוגר קורס "אנשים מנגה וכלבים ממאדים", בוגר קורס "כלבים ויצרים" ובוגר השתלמות למאלפים הנקראת Focus&drive.

לסיכום

למרות שכמעט כולנו היינו ממש רוצים שכל בעיה שצצה פשוט תיפטר מעצמה או פשוט תיעלם, המציאות קצת מורכבת יותר מזה ומצריכה השקעה מאמץ ורצון אמיתי לחולל שינוי ותהליך של אילוף לא שונה מאף בעיה אחרת.

אני מזמין אתכם לפנות אליי בכל שאלה ובכל בעיה ואשמח לעזור ולסייע לכם למצוא את הפתרון הכי טוב בשבילכם ובשביל הכלב שלכם כדי שתוכלו להמיך ולהנות אחד מהשני.

מאלף כלבים מומלץ בחיפה ואזור הצפון

כשמדובר בגור קטן המצטרף למשפחה מאלף כלבים מומלץ מאשר לנסות ולאלף את הקטנטן לבד. יש לכך כמה סיבות אך העיקרית שבהן – ההבנה וההיכרות עם אופי הכלב, אופי הבעלים והתאמת שיטת האילוף המומלצת אשר תחבר בין הכלב לבעליו באופן האופטימלי. כידוע, כיום אנו חיים בעידן הדיגיטלי בו הכל נגיש לכולם ובין יתר הדברים, גם תכניות טלוויזיה, מאמרים וקטעי ווידאו מייעצים לכל החפץ שיטות לאילוף כלבם. אולם, ללא אדם מקצועי אשר יידע להתאים את הדרך והשיטה לחינוך ואילוף הכלב, הם עלולים לגרום נזק, הן לכלב והן לעצמם, דבר היכול מכל הבחינות להביא למפח ועוגמת נפש גדולים.

איך לבחור מאלף כלבים מומלץ

 • בראש ובראשונה וכפי שהזכרנו, אנו חיים בעידן בו ניתן להשיג מידע רב באינטרנט. אולם, בניגוד למאמרים, תכניות וסרטונים על אילוף כלבים זה משהו אחד. לעומת זאת, לקבל המלצות ולקרוא ביקורות זה דבר אחר.
 • וותק וניסיון תופסים פה מקום רב. ככל שאיש המקצוע אותו תבחרו יהיה בעל ידע, ניסיון ו – וותק רבים יותר, כך הוא יוכל לתת מענה נכון ומהיר יותר בכל מקרה העלול לצוץ.
 • הכשרה ורזומה ללא ספק הכרחיים כאשר מדובר על מאלף כלבים מוסמך ככל שלמאלף ישנן אסמכתאות לתעודות ליותר קורסים, כך נוכל לדעת שהינו מבין במגוון רחב של תחומים ולא רק בפקודות הבסיסיות.

מאלף כלבים הכי טוב בארץ

היי, שמי הוא שלום, מאלף כלבים מומלץ, נעים מאד. משחר ילדותי אני מאוהב בחברים הקטנים על ארבע ואת כל חיי הקדשתי בכדיי ללמוד את דרכם ולדעת איך להגיע אליהם בעזרת שיטות אילוף (למרות שאני מעדיף לקרוא לזה חינוך) מתקדמות המביאות אתכם להבין אותו ובעיקר, לגרום לכלב להבין אתכם. ההכשרה שלי רבה ואני בוגר, בעל הסמכות ותעודות במגוון קורסים:

 • קורס "כלבים ויצרים".
 • בוגר וינגייט ומחזיק בתעודות "אילוף כלבים" ו – "פותר התנהגויות אצל כלבים.
 • השתלמות למאלפים הנקראת Focus&.
 • קורס "כלבים מנגה ואנשים ממאדים" לדרכי תקשורת נכונה עם כלבים.
 • השתלמות "מאסטרמיינד" למאלפים.

אשמח ללוות אתכם ואת בן המשפחה החדש בדרך כיפית וחווייתית במסלול הנכון בו מההתחלה היחסים ביניכם יהיו מושלמים.

מאלף כלבים מומלץ בצפון

ברוכים הבאים לאתר חברת דרך השלום. החברה הוקמה ומובלת כיום על ידי שלום שוקרון, מאלף כלבים מומלץ ומיומן אשר מתמחה בין היתר גם בפתרון בעיות התנהגות בכלבים. כך למעשה תוכלו גם אתם להקנות לכלב האהוב שלכם את הכישורים הנחוצים להתרגלות מהירה לבית החדש ואילופו בצורה אפקטיבית ביותר. פניה אל חברתנו תעניק לכם את האפשרות לחזק את הקשר עם הכלב, למנוע בעיות התנהגות שונות ולהתמודד עמן במידה והן מופיעות.

מאלף כלבים בצפון המלצות

במידה וגם אתם תוהים כיצד ניתן יהיה לוודא כי אתם אכן עתידים להיעזר בשירותיו של מאלף כלבים מומלץ, הרי שחשוב יהיה לוודא כי אתם מקדישים את מלוא תשומת הלב גם לנקודות הבאות:

 • בחנו את הניסיון של המאלף בתחום זה ובדקו המלצות לגבי איכות שירותיו.
 • בררו אודות גישות האילוף החינוך בהן דוגל המאלף ובהן נעזר.
 • וודאו כי המאלף מחזיק בהסמכות הנחוצות וכי עבר קורסים, הכשרות והשתלמויות מתקדמות בתחום. נקודה זו תבטיח כי אתם נעזרים באיש מקצוע מיומן ואמין.
 • התייחסו לזמינות המאלף. על מנת להבטיח את השלמת עבודתו בצורה האפקטיבית ביותר, חשוב כי יהיה זמין לכם גם בין פגישות האילוף, זאת במענה לשאלות, ייעוץ טלפוני והכוונה מדויקת ואינדיבידואלית בעת הצורך.
 • הגורם החשוב ביותר יהיה הפגישה של המאלף עם הכלב. כך למעשה ניתן יהיה לראות במציאות את הקשר המיוחד שבהם והיכולת של המאלף להתאים את טכניקת האילוף הנכונה לחבר הפרוותי והמתוק שלכם.

מאלף כלבים הכי טוב בארץ

חיזוק ושיפור התקשורת ביניכם לבין הכלב הינה חיונית להשתלבותו בביתכם. מתוך אמונה זו פועלת חברת דרך השלום ומסייעת באילוף של הכלב וחינוכו בצורה חווייתית, מתגמלת ומהנה במיוחד, זאת הן עבור הכלב והן עבור הבעלים.ּ

למעלה

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

ּ