אילוף גורים

אחת המשימות המאתגרות ביותר שעומדת בפניהם של בעלי כלבים רבים היא אילוף גורים. על מנת להתגבר בצורה יעילה על המכשולים שאתגר זה מציב בפניכם, מומלץ יהיה לפנות אל שירותיה של חברת דרך השלום. החברה מובלת על ידי שלום שוקרון, מאלף כלבים מומלץ אשר מתאים את טכניקת האילוף בצורה מדויקת לצרכיו של כל לקוח ולאופיו של כל כלב וגור.

אילוף גורים ושילובם בחיי המשפחה

מזל טוב! למשפחה שלכם מצטרף עתה גור מתוק שלא מפסיק לקשקש בזנב. עתה יהיה עליכם להתמודד עם משימה לא פשוטה אך חשובה מעין כמותה – חינוך הגור לשם השתלבותו במשפחה בצורה אפקטיבית. אילוף גורים מתייחס למגוון רחב של היבטים, זאת לרבות בהתמודדות עם נשכנות, עשיית צרכים במרחב הביתי, לעיסת רהיטים ופריטים שונים אחרים, קפיצה על אנשים וקושי בעמידה בגבולות וחוקים אשר נקבעים.

אילוף גורים מסייע לגור להתמודד עם המצופה ממנו ועוזר גם לכם להיפטר מהרגלים אשר עלולים להזיק לחינוכו של החבר החדש במשפחה. תהליך זה מתבסס על יצירתם של הרגלים בריאים וחיוביים בדרך חווייתית, מתגמלת ומהנה במיוחד. בדרך זו תוכלו ליצור קשר קרוב ועמוק ביניכם לבין הגור החדש ולוודא אתם מטפלים בצורה הנכונה ומוודאים כי השתלבותו בחיי המשפחה תתבצע בצורה היעילה ביותר.

חשוב לציין כי אילוף כלבים, ובעיקר גורים הינו חיוני לביסוס של דפוסי התנהגות רצויים ומזעור של אלו המזיקים. חשוב יהיה לוודא כי אתם נעזרים בגורם מקצועי אשר יצליח ללוות את המסע המשותף שלכם ושל הכלב בתחילת דרככם המשותפת.

אילוף גורים חיפה

שלום שוקרון, מאלף כלבים מיומן, שמח לעמוד לרשותכם בכל ולסייע בעיצוב האופי של הגור החדש שהצטרף למשפחתכם ומחפש את הדרך להשתלב בה בצורה המיטבית. שלום עבר את ההכשרות המובילות בתחום ומחזיק בהסמכות ובתעודות הנחוצות במגוון קורסים בתחום אילוף הכלבים.

אילוף גורים

למעלה

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

ּ