איך מאלפים כלב

איך מאלפים כלב – תשובה לשאלה כל כך חשובה

היי חברים, במאמר הבא רציתי לבהיר נקודה חשובה מאוד אצל בעלי הכלבים ולהסביר בדיוק איך מאלפים כלב ומזה בעצם אומר שהכלב מאולף

איך מאלפים כלב ומה זה בעצם אילוף

אילוף זה למעשה לימוד של התנהגויות רצויות ,הכחדה של התנהגויות לא רציות וכל זה לפי צרכיו של הבעלים (כל אילוף והצורך שלו).

בתור בעלי הכלבים, עלינו להבין שאילוף של פקודות כמו שב, ארצה, רגלי אליי וכדומה הם פקודות חשובות שעוזרות לנו לחזק את המעמד שלנו מול הכלב אבל זה לא העיקר של איך לאלף כלב.

כיום, רוב הבעיות שנוצרות לנו עם הכלב בבית נקראות "בעיות התנהגות" של הכלב לדוגמה: (כלב בוגר עדיין עושה צרכים בבית, הכלב משחית והורס את החפצים בבית, הכלב נוהם, חושף שיניים כלפי אנשי הבית, וכו' ) וזאת כתוצאה מחוסר תשומת לב לצרכיי הכלב וחוסר ידע של איך מאלפים כלב וחיזוק התנהגויות לא רצויות של הכלב מבלי ששמים לב לכך ושום פקודה פשוטה שנלמד את הכלב לא תעזור.

דברים אלה גורמים לבעלים לחשוב שהכלב שלהם "מטומטם" ומהר מאוד מחפשים לו בית אחר וכל זאת בלי לדעת שהם אלה שגרמו לבעיות אצל הכלב.

לכן, כלב שהוא מאולף נבחן בעיקר בהתנהגות וההתנהלות שלו בבית.

עדיף כלב שלמד ויודע איך להתנהג בבית אבל הוא לא יודע שב וארצה מאשר כלב שיודע הרבה פקודות אבל לא יודע איך להתנהג בבית כי לא לימדו אותו.

שורה תחתונה, ברגע שאתם מזהים או נתקלים בהתנהגות לא רצויה של הכלב שלכם בבית, לפני שהוא יעלה לכם על העצבים, דברו עם איש מקצוע שיעזור לכם ואולי תבינו איפה אתם טעיתם ואיך מאלפים כלב כראוי.

מקווה מאוד שעזרתי, מוזמנים לשאול ולשתף בפייסבוק או לשלוח הודעה לפלאפון ואני אשמח לעזור!

איך מאלפים כלב

איך לאלף כלב

בעת פניה אל חברת דרך השלום, גם אתם יכולים לזכות סוף סוף במענה לשאלה – איך מאלפים כלב? חברתנו הוקמה ומובלת גם היום על ידי שלום שוקרון, מאלף כלבים ופותר בעיות התנהגות אצל כלבים. שלום מתאים עבור כל אדם וכל כלב את הדרך האינדיבידואלית והמתאימה להם ביותר לאילוף אפקטיבי וחוויתי אשר יעזור בחיזוק הקשר שבין השניים. זו למעשה מטרת החברה, להכשיר את בעלי הכלב לתקשורת יעילה, חיובית וחינוכית עם הכלב, דבר אשר יביא לפתרון בעיות התנהגות שונות בצורה אפקטיבית והכשרת הכלב לפקודות אילוף חיוניות.

איך לאלף את הכלב – הפתרון לבעיות התנהגות

אנשים רבים אשר נוסף כלב לחייהם עשויים למצוא את עצמם נאלצים להתמודד עם שאלה חשובה – איך מאלפים כלבים? ורגע לפני שגם אתם מתייאשים אל מול שאלות כמו- איך לגרום לכלב להפסיק לנבוח על השכנים? למה הכלב לא מצליח ללמוד עוד פקודות חוץ מ-שב? מה אפשר לעשות כדי לגרום לו להפסיק להשחית ולהרוס חפצים וריהוט בכל רחבי הבית? הרי שחשוב יהיה לזכור כי הודות לעזרתו של מאלף כלבים מומלץ, ניתן יהיה לרדת לשורש הבעיה, לאפיין אותה ולהתאים לה את המענה המקצועי והאפקטיבי ביותר לו אתם זקוקים. כל זאת בדרך חינוכית וחווייתית אשר תהיה חלק ממסע משותף אל עבר תקשורת יעילה יותר ביניכם לבין הכלב שלכם. בעזרתו של איש מקצוע תוכלו להתמודד עם בעיות התנהגות של הכלב, לווסת את הטעויות שלכם באילוף עד כה וליצור קשר עמוק יותר ביניכם לבין החבר הנאמן שלכם.

איך לאלף כלבים

אילוף כלבים מתייחס למעשה ללימוד של התנהגויות רצויות לצד הכחדה של התנהגויות לא רצויות, זאת כמובן, בהתאמה מדויקת לצרכיו של הבעלים. כך שבמידה ואתם מוצאים את עצמכם לשירות מקצועי בתחום זה, הרי שהגעתם למקום הנכון! שלום שוקרון, מאלף כלבים מקצועי ומומלץ, שמח לעמוד לשירותכם ולסייע באילוף הכלב בצורה האפקטיבית ביותר.

למעלה

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

ּ