איך מאלפים כלב

איך מאלפים כלב – תשובה לשאלה כל כך חשובה

היי חברים, במאמר הבא רציתי לבהיר נקודה חשובה מאוד אצל בעלי הכלבים ולהסביר בדיוק איך מאלפים כלב ומזה בעצם אומר שהכלב מאולף

איך מאלפים כלב ומה זה בעצם אילוף

אילוף זה למעשה לימוד של התנהגויות רצויות ,הכחדה של התנהגויות לא רציות וכל זה לפי צרכיו של הבעלים (כל אילוף והצורך שלו).

בתור בעלי הכלבים, עלינו להבין שאילוף של פקודות כמו שב, ארצה, רגלי אליי וכדומה הם פקודות חשובות שעוזרות לנו לחזק את המעמד שלנו מול הכלב אבל זה לא העיקר של איך לאלף כלב.

כיום, רוב הבעיות שנוצרות לנו עם הכלב בבית נקראות "בעיות התנהגות" של הכלב לדוגמה: (כלב בוגר עדיין עושה צרכים בבית, הכלב משחית והורס את החפצים בבית, הכלב נוהם, חושף שיניים כלפי אנשי הבית, וכו' ) וזאת כתוצאה מחוסר תשומת לב לצרכיי הכלב וחוסר ידע של איך מאלפים כלב וחיזוק התנהגויות לא רצויות של הכלב מבלי ששמים לב לכך ושום פקודה פשוטה שנלמד את הכלב לא תעזור.

דברים אלה גורמים לבעלים לחשוב שהכלב שלהם "מטומטם" ומהר מאוד מחפשים לו בית אחר וכל זאת בלי לדעת שהם אלה שגרמו לבעיות אצל הכלב.

לכן, כלב שהוא מאולף נבחן בעיקר בהתנהגות וההתנהלות שלו בבית.

עדיף כלב שלמד ויודע איך להתנהג בבית אבל הוא לא יודע שב וארצה מאשר כלב שיודע הרבה פקודות אבל לא יודע איך להתנהג בבית כי לא לימדו אותו.

שורה תחתונה, ברגע שאתם מזהים או נתקלים בהתנהגות לא רצויה של הכלב שלכם בבית, לפני שהוא יעלה לכם על העצבים, דברו עם איש מקצוע שיעזור לכם ואולי תבינו איפה אתם טעיתם ואיך מאלפים כלב כראוי.

מקווה מאוד שעזרתי, מוזמנים לשאול ולשתף בפייסבוק או לשלוח הודעה לפלאפון ואני אשמח לעזור!

למעלה

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

ּ