חינוך גור לצרכים

היי חברים,

חינוך גור לצרכים הינה הבעיה הנפוצה ביותר של בעלי הכלבים עם כלביהם, שבהרבה מקרים יכולה להביא למסירת הכלב לאגודה או עמותה עקב חוסר אונים ותסכול של הבעלים וברוב המקרים ההתמודדות עם הבעיה מורכבת ודורשת ייעוץ והכוונה מקצועית.

התשובה היא חינוך גור לצרכים

במאמר הבא, נדבר על חינוך גור לצרכים ואיך בעצם אנחנו למעשה מאלפים ומלמדים את הכלב לעשות את הצרכים מחוץ לבית ראשית בעזרת תחימת אזור המחייה של הכלב בבית.

  • תחימת אזור המחייה תמנע מהכלב לעשות את הצרכים ברחבי הבית, היא יכולה להיות בעזרת גדרות/כיסאות שיש בבית, אפילו קשירה קצרה או הדבר הטוב ביותר, כלוב.
  • התחימה צריכה להיות כך שהכלב יוכל לשכב ולהסתובב במקום המים והאוכל נמצאים איתו בתוך מרחב התחימה, כלבים כמו כל יצור חי לא עושים צרכים במקום בו הם רובצים, מה שיגרום להם לחשוב פעמיים לפני הקקי או הפיפי הבאים.
  • הטיולים עם הכלב בתקופת האילוף מאוד קריטיים, לפחות 3 טיולים ביום.

באופן גורף, חייבים להיות הוגנים עם הכלב ולאפשר לו לעשות את הדבר הנכון שזה צרכים בזמן הטיול.

  • ברגע שנטייל עם הכלב והוא יעשה את צרכיו בחוץ "בלית ברירה", מיד אחרי זה נצ'פר אותו עם חטיף, מילה טוב או ליטוף.
  • לאחר הטיול נחזיר אותו ישר למקום המתוחם עד הטיול הבא. את התהליך הזה נצטרך לבצע ולשמר לפחות שבועיים. ברגע שנראה שהכלב מבין ולמד, אפשר לשחרר אותו מהתחימה לעתים יותר תכופות.

לסיום, עלינו להבין, חינוך גור לצרכים זה לא קסם. מה שנרגיל את כלבינו זה מה שהוא יידע. צריך להקפיד עם הטיולים וגם אם הכלב מילל שהוא סגור בכלוב שימו לב לא להיגרר למניפולציות שלו.

כמובן, אם ניסיתם ורוצים לשתף מאוד אשמח, או סתם לשאול שאלות בנושא זה או אחר, מוזמנים להתקשר או לשלוח בפרטי.

חינוך גור לצרכים

חינוך גור כלבים לצרכים

אחת הבעיות הקשות בחייהם של אנשים רבים היא בחינוך לצרכים של כלביהם. חינוך גור לצרכים יכול להתבצע בצורה יעילה בשעה שאתם בוחרים לפנות אל שירותיה של חברת דרך השלום. החברה הוקמה ומנוהלת גם היון על ידי שלום שוקרון, מאלף כלבים ופותר בעיות התנהגות של כלבים. בפניה אל שלום, גם אתם יכולים לרכוש את הכלים הנחוצים לחינוכו ואילופו של הגור, כך שישתלב בצורה טובה ויעילה בקרב המשפחה החדשה.

על חשיבותו של חינוך גור לצרכים

הרגלת הכלב החדש שלכם לעשיית צרכים מחוץ לבית הינה תהליך חשוב אשר מסייע לכלב להתרגל לחייו החדשים בביתכם. לאחר שהגור מגיע לגיל המתאים, מומלץ יהיה להיעזר בשירותיו של מאלף מקצועי ולהתחיל בחינוך לצרכים. כלבים מטבעם הם חיות נקיות אשר לא עושות את צרכיהם במקום בו רובצים וישנים, אך בשעה שאנו מגבילים את תנועתם למרחב הבית בלבד, הרי שיהיה עליהם ללמוד להתאפק ולפתח יכולת שליטה על עשיית הצרכים והמתנה עד כי יצאו החוצה.

על מנת להפוך את התהליך לפשוט הרבה יותר ומלווה בכמה שפחות תסכול וכעס, הרי שיש לפנות אל מאלף מקצועי. זה יעניק לכם את הכלים והמיומנויות הנחוצות לחינוך הגור לצרכים בצורה האפקטיבית ביותר. בין הדרכים היעילות להשגת מטרה זו ניתן יהיה למנות גם את הגבלת תחום פעילותו של הכלב על ידי כלוב אילוף או גדר גורים לצד שילוב של מספר טיולים רב במהלך היום, לפחות 3- בוקר, צהריים ולפני השינה.

חינוך גור לעשיית צרכים בחוץ

יש לכם שאלות לגבי אילוף הכלב? הכלב סובל מחרדת נטישה ולא מפסיק לנבוח כשאתם לא בבית? בין אם אתם מחפשים אחר שיטת האילוף האפקטיבית ביותר ובין אם אתם נאלצים להתמודד עם בעיות התנהגות כאלו ואחרות, מומלץ יהיה לפנות אל שירותיה של חברת דרך השלום כבר היום. אנו נתאים עבורכם ועבור הכלב את טכניקת האילוף האפקטיבית והאינדיבידואלית אשר תביא לתוצאות הרצויות והנחוצות לכם. לפרטים נוספים חייגו 052-6555876.

 

למעלה

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

ּ